| |
| kryterium wyboru |
Pokazano: wybrana wiadomość - szczegóły [ wróć ] Razem: 1 wiadomości
|
| forum |
 | 07 listopada 2004 |
 | Temat: GOLDEN RETRIVER - ZŁOŚLIWIEC / Marta B.
Witam serdecznie,
mam problem z naszym kochanym goldenkiem, jest kochany, ale tylko wtedy gdy jesteśmy w domu z nim, gdy zostaje sam okropnie rozrabia. Nie wiem zupełnie jak go tego oduczyć :(
Może ktoś ma/miał podobny problem z psiakiem i udało się komuś oduczyć niszczenia swojego pupila lub może ktoś wie gdzie się z tym problemem zgłosić.
Pozdrawiam,
Marta B. Opinie/odpowiedzi:
 | złóśliwośc
07 listopada 2004 Linka [ odpowiedz ] |
 | postaraj sie nie żegnać z nim jak wychodzisz z domu .po przyjściu najpierw zrób wokół siebie a później zajmij się psem przywitaj go i pochwal daj mu smakołyka.Musi zrozumieć że ty rządzisz w stadzie nie on.utwierdzisz go w przekonaniu o pocycji przewodnika Włćż mu radio przed wyjściem nie może to pomóc w zachowaniu spokoju.Spróbuj wyjść kontrolowanych najpierw krótko i wracaj poźniej dłużej i znowu wracaj absolutnie przy tym nie zwreacaj uwagi na psa nawet gdy szczeka .Myślę że ci się uda Powodzenia |  | Golden-złośliwiec
07 listopada 2004 jaro [ odpowiedz ] |
| Moja suka ma 11 miesięcy i już prawie nie rozrabia! Do tej pory skutecznie powstrzymywaliśmy jej temperametr dając jej ogromne wędzone kości wołowe i spruchniałe (lekko) gałęzie lipowe. Z tych gałęzi zostawały jedynie trociny,a piesek miał nieustanne zajęcie. Musi być to drzewo lipowe poniewż rozkrusza się, nie formując się w ostre drzazgi-bardzo interesujący gadżet da naszej suni.
Pozdrwaiam i życzę szczęścia moje GG 8188728 |
[ Rozwiń odpowiedzi | Dodaj odpowiedź ]
|
|
|